אודות

אודותינו

קאזה דיזיין  KAZA DESIGN

אז מי אנחנו?
מותג קאזה דיזיין הוקם  במטרה לשנות את הרגלי הצריכה של רהיטים .לעזור ללקוחותינו  לשדרג את הבית עם רהיטים מעוצבים ופתרונות אירוח חכמים, במחירים  של כל כיס !
מה שעומד לנגד עיננו בעדיפות ראשונה מלבד העיצוב המודרני הייחודי הינה הקפדה חסרת פשרות על איכות המוצרים. עד כדי כך שאנחנו מלווים את המוצרים עוד החל משלב הייצור ועד שהמוצר כבר במקומו אצלך בבית.

קאזה דיזיין משווקת של ריהוט איכותי ואטרקטיבי לבית הישראלי ,סלונים. חדרי שינה, מזנונים ושולחנות. פינות אוכל .וחדרי ילדים ונוער .כורסאות .ריהוט משלים. ארונות .מיטות ,ויבוא סלונים  החברה מאפשרת  להעניק ללקוחותינו לצרכנים את המחירים האטרקטיביים ביותר, בתנאי הרכישה הנוחים ביותר, מבלי להתפשר על איכות המוצרים הגבוהה.מדי שנה מקפידה החברה , ומעדכנת את קולקציית המוצרים

אנו עומדים ב 100% מאחורי איכות המוצרים שלנו כך שכל מוצר שתרכשו מגיע עם שנת אחריות מלאה. לעולם לא נתנער מלתת שירות!
גם לאחר פקיעת האחריות, לקוחותינו החוזרים יודעים שצוות שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותם בכל עת ולא ישקוט עד מציאת פתרונות לשביעות הרצון המלאה.

אנו מבינים שרכישת רהיטים באמצעות האינטרנט עלולה לעורר חששות. לכן אנו מכבדים לקוחות שמבקשים להחזיר מוצר, מכל סיבה שהיא – ללא דמי ביטול!מחיר אחיד ושווה לכל איזור ומקום בארץ ללא הגבלה במיקום או באיזור.
בקולקציות החניות  מחכים לכם מגוון פריטי ריהוט לבית: סלונים, פינות אוכל, מזנונים, שולחנות סלוניים, ספות, כורסאות, חדרי שינה, חדרי ילדים, מיטות נוער וסלוני עור.וריהוט משלים ועוד ….